Tag: Drabinka

 • Wolnostojące

  Wolnostojące (7)

  Siłownie zewnętrzne - urządzenia do ćwiczeń na zewnątrz - ceny Siłownie zewnętrzne - urządzenia do ćwiczeń na zewnątrz to kategoria poświęcona urządzeniom montowanym w plenerze. Ze względu na funkcjonalność maszyn do ćwiczeń, należy zachować wokół nich bezpieczną odległość i przestrzeń do ćwiczeń. Są chętnie montowane na zewnątrz domów, w szkołach, a także w parkach i na placach zabaw. Doskonale sprawdzają się niemal cały rok, ich użytkowanie przewidziano także w trakcie chłodnych, jak również mroźnych dni. Siłownie zewnętrzne - urządzenia do treningu wszystkich partii ciała Przedstawione tu maszyny do ćwiczeń na zewnątrz mają realny wpływ na spalanie tkanki tłuszczowej, a także przyrost mięśniowej organizmu. Ich wszechstronna funkcjonalność pozwala na trening każdej partii ciała z osobna. Dużo ćwiczeń i przygotowań z nim związanych opisujemy tutaj. Ze względu na konieczność zabezpieczenia wolnej przestrzeni wokół maszyn do ćwiczeń, zalecamy ich montaż na zewnątrz lub w budynkach dostosowanych do użytkowania tego rodzaju urządzenia. Cena każdego produktu jest ceną brutto przy standardowej, 24 miesięcznej gwarancji. Dowiedz się jak przedłużyć gwarancję do 60-ciu miesięcy! (link-klik)
 • Siłownie zewnętrzne

  Siłownie zewnętrzne (89)

  Siłownie zewnętrzne to urządzenia wytwarzane na potrzeby stworzenia siłowni parkowej, zewnętrznej siłowni fitness na powietrzu itp. Dostępne w naszym asortymencie maszyny do ćwiczeń produkowane są przez polskiego producenta, firmę DAMART. By ułatwić wyszukiwanie, prezentujemy tu urządzenia siłowni zewnętrznych poukładane w grupy, w których każdy na pewno znajdzie swoją ulubioną maszynę do ćwiczeń na zewnątrz. Zapewniamy urządzenia do siłowni zewnętrznych o każdej powierzchni. W sprzedaży posiadamy także wyposażenie placów zabaw dla dzieci i młodzieży, jak również gry plenerowe i małą architekturę. Siłownia zewnętrzna - od projektu po wykonanie Świadczymy usługi w zakresie projektowania siłowni zewnętrznych, sprzedaży urządzeń, jak również ich montażu oraz serwisu. Współpracujemy zarówno z Klientami indywidualnymi i instytucjami publicznymi. Tworzymy miejsca odpoczynku i rekreacji dla każdego. Tworzymy ofertę i projekt zarówno dla siłowni zewnętrznej w parku, ale też w ogrodzie czy szkole. We współpracy z urzędami miast realizujemy przestrzenie dla mieszkańców i turystów. Place zabaw dla dzieci i młodzieży oraz miejsca do ćwiczeń na powietrzu. Urządzenia do ćwiczeń na zewnątrz - gwarancja producenta do 60 miesięcy! Maszyny do ćwiczeń objęte są gwarancją producenta na 24 lub 60 miesięcy! Dowiedz się jak skorzystać z wydłużonej gwarancji i skontaktuj się z nami!
 • Na słupie

  Na słupie (28)

  Urządzenia na siłownię zewnętrzną montowane do słupa Urządzenia na siłownię zewnętrzną montowane do słupa to popularne przyrządy gimnastyczne. Służą do ćwiczeń na zewnątrz. W zależności od rodzaju przyrządu gimnastycznego wymagają zabezpieczenia wolnej przestrzeni. Zaletą jest montaż na słupie. Zajmuje on minimalną przestrzeń. Pozwala to zaoszczędzić miejsce dookoła przyrządu bez utraty jego funkcjonalności. Na jednym słupie z łatwością można zamontować też drugie urządzenie. Urządzenia na siłownię zewnętrzną montowane do słupa są przyrządami, które wiernie odwzorowują wymagania profesjonalnych urządzeń. Są niezwykle funkcjonalne. Mając do dyspozycji ograniczoną ilością stanowisk można dowolnie je montować. Siłownie zewnętrzne z urządzeniami na słupie to krótki czas wymiany przyrządów gimnastycznych do ćwiczeń. Świetnie sprawdzają się w przydomowych ogrodach, w szkołach, a także w parkach i na placach zabaw. Są odporne na akty wandalizmu i warunki atmosferyczne. Siłownie parkowe – urządzenia do profesjonalnego treningu Produkowane przez DAMART przyrządy gimnastyczne do ćwiczeń na zewnątrz są profesjonalnymi urządzeniami. Wspierają utrzymywanie dobrej kondycji organizmu. Ćwiczenia wspomagają redukcję tkanki tłuszczowej i przyrost mięśni. Ich wszechstronna funkcjonalność pozwala na trening każdej partii ciała z osobna. Zestawy ćwiczeń i przygotowań z nim związanymi znajdziesz tutaj. Ze względu na konieczność zabezpieczenia wolnej przestrzeni wokół maszyn do ćwiczeń, zalecamy ich montaż na zewnątrz lub w budynkach dostosowanych do użytkowania tego rodzaju urządzenia. Cena każdego produktu jest ceną brutto przy standardowej, 24 miesięcznej gwarancji. Dowiedz się jak przedłużyć gwarancję do 60-ciu miesięcy!
 • Na pylonie

  Na pylonie (22)

  Urządzenia na siłownię zewnętrzną montowane do pylonu Urządzenia na siłownię zewnętrzną montowane do pylonu to przyrządy gimnastyczne do ćwiczeń na zewnątrz. Podobnie jak wolnostojące, wymagają wolnej przestrzeni. Ich zaletą jest natomiast montaż na pylonie. Oznacza to, że urządzenie zamocowane jest do specjalnej ścianki. Pozwala to zaoszczędzić miejsce dookoła przyrządu bez utraty jego funkcjonalności. Urządzenia na siłownię zewnętrzną montowane do pylonu są zaawanasowane w budowie i funkcjonalności. Dysponując ograniczoną ilością stanowisk można dowolnie nimi zarządzać. Siłownie zewnętrzne z urządzeniami na pylonie da się w krótkim czasie dostosować do wymagań zmieniając jedynie przyrządy do ćwiczeń. Znajdują swoje zastosowanie w przydomowych ogrodach, w szkołach, a także w parkach i na placach zabaw. Są odporne na działanie warunków atmosferycznych. Siłownie na zewnątrz – urządzenia do profesjonalnego treningu Produkowane przez DAMART maszyny do ćwiczeń na zewnątrz są profesjonalnymi urządzeniami do utrzymania dobrej kondycji ciała. Regularne ćwiczenia wspomagają redukcję tkanki tłuszczowej i przyrost mięśni. Ich wszechstronność pozwala na trening każdej partii ciała z osobna. Zestawy ćwiczeń i przygotowań z nim związanymi znajdziesz tutaj. Ze względu na konieczność zabezpieczenia wolnej przestrzeni wokół maszyn do ćwiczeń, zalecamy ich montaż na zewnątrz lub w budynkach dostosowanych do użytkowania tego rodzaju urządzenia. Cena każdego produktu jest ceną brutto przy standardowej, 24 miesięcznej gwarancji. Dowiedz się jak przedłużyć gwarancję do 60-ciu miesięcy! (link-klik)