FitnessPark – producent siłowni zewnętrznych

Pliki do pobrania

Teren rekreacyjny można wyposażyć w dowolne sprzęty firmy DAMART. Istnieje niezliczona ilość konfiguracji. Przyrządy do ćwiczeń zmieszczą się na każdej, nawet najmniejszej przestrzeni. Poniżej znajdują się pliki do pobrania, dzięki którym zobaczą Państwo, jak w łatwy sposób zaprojektować siłownię plenerową. Gotowy cennik obejmuje wszystkie sprzęty treningowe oraz ich części. W ten sposób zachęcamy do kompletowania zamówienia. Załączone pliki to podpowiedź dotycząca cen. Transparentna prezentacja wszystkich urządzeń, jakie produkuje firma DAMART ułatwi wybór i oszacowanie kosztów siłowni parkowej. Jeśli szukają Państwo dodatkowych elementów do już istniejącej siłowni zewnętrznej, to cennik do pobrania z pewnością ułatwi podjęcie decyzji o zakupie.

Instrukcja kontroli urządzeń   

Ikona_PDF

Instrukcja konserwacji siłowni

Ikona_PDF

Pliki dla projektanta - dwg

ikona_cad_pliki

Pliki dla projektanta - dwg 2000

ikona_cad_pliki

Regulamin strony - RODO

Ikona_PDF

Siłownie parkowe firmy DAMART – aktualny cennik

Cennik siłowni zewnętrznych pokazuje w prosty i rzetelny sposób, jak kształtuje się wartość poszczególnych urządzeń. Cennik do pobrania lub wydruku to gotowa lista przyrządów do ćwiczeń zewnętrznych. Na liście znajdują się zarówno sprzęty treningowe, jak i ich części składowe. Cennik siłowni plenerowych pomaga oszacować koszty zakupu oraz ewentualnej, późniejszej wymiany. To oferta dla inwestorów, którzy dopiero planują budowę siłowni plenerowej, jak i do tych, którzy szukają elementów wymiennych kompatybilnych z danym przyrządem. Na liście z fotografiami łatwo odnajdą Państwo wybrany przyrząd oraz jego najważniejsze elementy. 

Instrukcja kontroli i konserwacji urządzeń, by siłownia zewnętrzna była bezpieczna

Dostarczamy gotowe wskazówki dotyczące użytkowania przyrządów do ćwiczeń w terenie. Instrukcja kontroli urządzeń w obrębie siłowni zewnętrznej spełnia normy bezpieczeństwa. Tekst z pliku może być podstawą do sporządzenia regulaminu korzystania z siłowni zewnętrznej. Przestrzegając wskazówek na temat systematycznej kontroli technicznej urządzeń firmy DAMART, mają Państwo pewność, że będą poprawnie funkcjonowały. Bezpieczeństwo t główna cecha wyróżniająca siłownie plenerowe. Z kolei konserwacja siłowni zewnętrznej wpłynie pozytywnie na jej wygląd. Niezbędne są systematyczne i sezonowe przeglądy, drobne naprawy, usuwanie brudu i kurzu. Podpowiadamy, jak sprawnie czyścić przyrządy treningowe, aby wydłużyć ich użytkowanie.

Pliki dla projektanta – gotowe wskazówki do montażu urządzeń na siłowni zewnętrznej

Już teraz udostępniamy pliki dla projektanta. To techniczne informacje dotyczące posadowienia i montażu urządzeń treningowych w terenie. Poprawny montaż zapewnia bezpieczeństwo użytkownikom. W plikach dla projektanta znajdują się niezbędne informacje odnośnie sprzętów do siłowni plenerowych. Firma DAMART dostarcza urządzenia do siłowni parkowych wraz z opracowaniem metod montażu.