Siłownie

ceny siłowni

Jesteśmy jedyna firmą która udostępnia ceny na siłownie zewnętrzne.

Plac zabaw

metalowe place zabaw

Obecnie w naszej ofercie znajdują się podstawowe elementy wyposażenia placów zabaw z metalu. 

Gry plenerowe

Wszystkie nasze produkty wykonane są z metalu. Nasze produkty są trwałe i wandaloodporne.

Siłownie zewnętrzne cennik

W pierwszym kwartale 2021roku ceny pozostaja takie jak w 2020r.

Klikając w ikonę w POBIERZ CENNIK,  otworzy się plik PFD z cenami naszych siłowni. Plik można zapisać na dysku twardym swojego komputera  lub wydrukować. W cenniku na pierwszej stronie znajdują się urządzenia montowane do elementu nośnego którym może być słup nośny lub pylon. Staramy się aby nasze cenniki były czytelne po to by kazdy klient miał możliwość łatwej weryfikacji naszych cen.

Jednocześnie zapraszamy do składania zapytań drogą elektroniczną pod adresem biuro@silownieparkowe.pl. Postaramy się niezwłocznie udzielić wszelkich informacji oraz przedstawić atrakcyjną ofertę.

Ponieważ jesteśmy producentem, możemy zaproponować państwu atrakcyjne ceny naszych siłowni zewnętrznych. Bardzo często spotykamy się z opinią ze skoro coś jest tanie to zapewne jest nie dobre. Otóż nie!. Drodzy państwo tak się składa że nie u nas. Nasze wyroby są wykonywane w tak zwanych partiach produkcyjnych, po kilkanaście sztuk. Pozwala to na optymalizację kosztów produkcji przy zachowaniu najwyższej jakości produktów.