Siłownie zewnętrzne

Siłownie zewnętrzne – urządzenia

Siłownie zewnętrzne to urządzenia wytwarzane na potrzeby stworzenia siłowni parkowej, zewnętrznej siłowni fitness na powietrzu itp. Dostępne w naszym asortymencie maszyny do ćwiczeń pochodzą od producenta, firmy DAMART.

By ułatwić wyszukiwanie, prezentujemy tu urządzenia siłowni zewnętrznych poukładane w grupy, w których każdy na pewno znajdzie swoją ulubioną maszynę do ćwiczeń na zewnątrz. Zapewniamy urządzenia do siłowni zewnętrznych o każdej powierzchni. W sprzedaży posiadamy także wyposażenie placów zabaw dla dzieci i młodzieży, jak również gry plenerowe i małą architekturę.

Siłownia zewnętrzna – od projektu po wykonanie

Świadczymy usługi w zakresie projektowania siłowni zewnętrznych, sprzedaży urządzeń, jak również ich montażu oraz serwisu. Współpracujemy zarówno z Klientami indywidualnymi i instytucjami publicznymi. Tworzymy miejsca odpoczynku i rekreacji dla każdego. Tworzymy ofertę i projekt zarówno dla siłowni zewnętrznej w parku, ale też w ogrodzie czy szkole. We współpracy z urzędami miast realizujemy przestrzenie dla mieszkańców i turystów. Place zabaw dla dzieci i młodzieży oraz miejsca do ćwiczeń na powietrzu.

Urządzenia do ćwiczeń na zewnątrz – gwarancja producenta do 60 miesięcy!

Maszyny do ćwiczeń objęte są gwarancją producenta na 24 lub 60 miesięcy! Dowiedz się jak skorzystać z wydłużonej gwarancji i skontaktuj się z nami!

 • Wolnostojące

  Wolnostojące (7)

  Siłownie zewnętrzne - urządzenia do ćwiczeń na zewnątrz - ceny Siłownie zewnętrzne - urządzenia do ćwiczeń na zewnątrz to kategoria poświęcona urządzeniom montowanym w plenerze. Ze względu na funkcjonalność maszyn do ćwiczeń, należy zachować wokół nich bezpieczną odległość i przestrzeń do ćwiczeń. Są chętnie montowane na zewnątrz domów, w szkołach, a także w parkach i na placach zabaw. Doskonale sprawdzają się niemal cały rok, ich użytkowanie przewidziano także w trakcie chłodnych, jak również mroźnych dni. Siłownie zewnętrzne - urządzenia do treningu wszystkich partii ciała Przedstawione tu maszyny do ćwiczeń na zewnątrz mają realny wpływ na spalanie tkanki tłuszczowej, a także przyrost mięśniowej organizmu. Ich wszechstronna funkcjonalność pozwala na trening każdej partii ciała z osobna. Dużo…
 • Urządzenia montowane do pylonu

  Urządzenia montowane do pylonu (22)

  Urządzenia na siłownię zewnętrzną montowane do pylonu Urządzenia na siłownię zewnętrzną montowane do pylonu to przyrządy gimnastyczne do ćwiczeń na zewnątrz. Podobnie jak wolnostojące, wymagają wolnej przestrzeni. Ich zaletą jest natomiast montaż na pylonie. Oznacza to, że urządzenie zamocowane jest do specjalnej ścianki. Pozwala to zaoszczędzić miejsce dookoła przyrządu bez utraty jego funkcjonalności. Urządzenia na siłownię zewnętrzną montowane do pylonu są zaawanasowane w budowie i funkcjonalności. Dysponując ograniczoną ilością stanowisk można dowolnie nimi zarządzać. Siłownie zewnętrzne z urządzeniami na pylonie da się w krótkim czasie dostosować do wymagań zmieniając jedynie przyrządy do ćwiczeń. Znajdują swoje zastosowanie w przydomowych ogrodach, w szkołach, a także w parkach i na placach zabaw. Są odporne na działanie warunków atmosferycznych.…
 • Urządzenia montowane do słupa

  Urządzenia montowane do słupa (28)

  Urządzenia na siłownię zewnętrzną montowane do słupa Urządzenia na siłownię zewnętrzną montowane do słupa to popularne przyrządy gimnastyczne. Służą do ćwiczeń na zewnątrz. W zależności od rodzaju przyrządu gimnastycznego wymagają zabezpieczenia wolnej przestrzeni. Zaletą jest montaż na słupie. Zajmuje on minimalną przestrzeń. Pozwala to zaoszczędzić miejsce dookoła przyrządu bez utraty jego funkcjonalności. Na jednym słupie z łatwością można zamontować też drugie urządzenie. Urządzenia na siłownię zewnętrzną montowane do słupa są przyrządami, które wiernie odwzorowują wymagania profesjonalnych urządzeń. Są niezwykle funkcjonalne. Mając do dyspozycji ograniczoną ilością stanowisk można dowolnie je montować. Siłownie zewnętrzne z urządzeniami na słupie to krótki czas wymiany przyrządów gimnastycznych do ćwiczeń. Świetnie sprawdzają się w przydomowych ogrodach, w szkołach, a także w…
 • Gotowe Zestawy

  Gotowe Zestawy (6)

  Siłownia zewnętrzna nie jest łatwą w budowie. Należy dołożyć wielu starań by zrobić to dobrze.  Proponujemy gotowe zestawy które można dopasować pod własne potrzeby.