Siłownie zewnętrzne – urządzenia

Siłownie zewnętrzne to urządzenia wytwarzane na potrzeby stworzenia siłowni parkowej, zewnętrznej siłowni fitness na powietrzu itp. Dostępne w naszym asortymencie maszyny do ćwiczeń pochodzą od producenta, firmy DAMART.

By ułatwić wyszukiwanie, prezentujemy tu urządzenia siłowni zewnętrznych poukładane w grupy, w których każdy na pewno znajdzie swoją ulubioną maszynę do ćwiczeń na zewnątrz. Zapewniamy urządzenia do siłowni zewnętrznych o każdej powierzchni. W sprzedaży posiadamy także wyposażenie placów zabaw dla dzieci i młodzieży, jak również gry plenerowe i małą architekturę.

Siłownia zewnętrzna – od projektu po wykonanie

Świadczymy usługi w zakresie projektowania siłowni zewnętrznych, sprzedaży urządzeń, jak również ich montażu oraz serwisu. Współpracujemy zarówno z Klientami indywidualnymi i instytucjami publicznymi. Tworzymy miejsca odpoczynku i rekreacji dla każdego. Tworzymy ofertę i projekt zarówno dla siłowni zewnętrznej w parku, ale też w ogrodzie czy szkole. We współpracy z urzędami miast realizujemy przestrzenie dla mieszkańców i turystów. Place zabaw dla dzieci i młodzieży oraz miejsca do ćwiczeń na powietrzu.

Urządzenia do ćwiczeń na zewnątrz – gwarancja producenta do 60 miesięcy!

Maszyny do ćwiczeń objęte są gwarancją producenta na 24 lub 60 miesięcy! Dowiedz się jak skorzystać z wydłużonej gwarancji i skontaktuj się z nami!

  • Wolnostojące

    Wolnostojące (7)

    Siłownie zewnętrzne - urządzenia do ćwiczeń na zewnątrz - ceny Siłownie zewnętrzne - urządzenia do ćwiczeń na zewnątrz to kategoria poświęcona urządzeniom montowanym w plenerze. Ze względu na funkcjonalność maszyn do ćwiczeń, należy zachować wokół nich bezpieczną odległość i przestrzeń do ćwiczeń. Są chętnie montowane na zewnątrz domów, w szkołach, a także w parkach i na placach zabaw. Doskonale sprawdzają się niemal cały rok, ich użytkowanie przewidziano także w trakcie chłodnych, jak również mroźnych dni. Siłownie zewnętrzne - urządzenia do treningu wszystkich partii ciała Przedstawione tu maszyny do ćwiczeń na zewnątrz mają realny wpływ na spalanie tkanki tłuszczowej, a także przyrost mięśniowej organizmu. Ich wszechstronna funkcjonalność pozwala na trening każdej partii ciała z osobna. Dużo ćwiczeń…
  • Gotowe Zestawy

    Gotowe Zestawy (6)

    Siłownia zewnętrzna nie jest łatwą w budowie. Należy dołożyć wielu starań by zrobić to dobrze.  Proponujemy gotowe zestawy które można dopasować pod własne potrzeby.