O NAS

Siłownie zewnętrzne

Siłownie parkowe, zestawy steert workout, OSA.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą siłowni parkowych oraz wyposażenia na Otwarte Strefy Aktywności OSA. 

Jesteśmy polskim producentem (nie importerem z CHIN). Posiadamy  Certyfikaty potwierdzające zgodność wykonania urządzeń siłowni z normą.

Jesteśmy firmą rodzinną dynamicznie się rozwijamy i inwestujemy w ludzi oraz maszyny po to aby produkować niezawodne siłownie zewnętrzne.

W naszej ofercie posiadamy 

  • siłownie zewnętrzne

  • elementy street workout

  • ławki parkowe

  • kosze na śmieci

  • elementy placów zabaw

Zdrowy tryb życia to najogólniej troska o siebie, o czy często zapominamy. Składa się na to przede wszystkim aktywność fizyczna i zbilansowana dieta, które są kluczem do dbania o ciało, polepszenia stanu zdrowia, oraz dobrego samopoczucia, i co jest z tym związane zwiększenia wydajności organizmu. 

Umożliwiamy zmianę stylu życia poprzez korzystanie z bezpłatnych, ogólnodostępnych siłowni zewnętrznych. Naszym celem jest, udostępnienie każdemu, niezależnie od wieku urządzeń siłowych, dzięki których możliwe będzie przejście na aktywniejszy, a zatem zdrowszy stylu życia.

System proponowanych przez nas urządzeń siłowych pozwala na atrakcyjne zagospodarowanie często odwiedzanych miejsc publicznych, np. parków, placów zabaw, stadionów sportowych. Siłownie zewnętrzne pozwalają na połączenie ruchu na świeżym powietrzu z obcowaniem wśród ludzi, ale także promują aktywny styl życia, coraz bardziej popularny
w ostatnim czasie. Ćwiczenia na siłowniach zewnętrznych są bardzo proste i intuicyjne, dostępne zarówno dla dzieci, młodzieży, dorosłych, a także osób starszych.

Produkowane przez nas profesjonalnie zaprojektowane i wykonane urządzenia gwarantują odporność na zróżnicowane warunki atmosferyczne, ale przede wszystkim bezpieczeństwo. Dodatkowo  urządzenia posiadają wszelkie certyfikaty, a także są zgodne ze standardami obowiązującymi w Unii Europejskiej. Innowacyjna produkcja pozwala na ciągły rozwój oraz poszerzanie oferty o nowsze typy urządzeń oraz dostosowanie do indywidualnych potrzeb klientów.